Od zeszłego tygodnia trwa kampania  „Wyprawka po Office”, przygotowana na zlecenie firmy Microsoft przez warszawski oddział agencji Saatchi & Saatchi Digital. Kampanii towarzyszy konkurs skierowany do studentów oraz rodziców dzieci w wieku szkolnym i akademickim, którzy chcą nabyć pakiet Microsoft Office 2010 w wersji dla użytkowników domowych i uczniów.

Free Giant Macro Pencil and Pink Eraser Creative Commons
Creative Commons License photo credit: Pink Sherbet Photography

„Zdajemy sobie sprawę, że im większy dostęp do metod nauczania opartych na nowoczesnych technologiach mają uczniowie, tym większe wykazują zaangażowanie i lepsze są ich wyniki w nauce. Dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję, na produkt, który jest stworzony właśnie z myślą o uczniach i studentach – pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów. Mamy nadzieję, że dzięki niej większa liczba najmłodszych będzie miała szansę na doskonalenie swoich umiejętności, wykorzystując najszybciej rozwijające się i najbardziej funkcjonalne programy komputerowe” – mówi Patryk Góralowski z polskiego oddziału Microsoft.

Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera podstawowe narzędzia, dzięki którym dziecko polubi prace domowe. Gotowe do użycia szablony dostępne w programach Word 2010 i PowerPoint 2010 ułatwią pracę, a zaawansowane efekty wizualne i funkcje edytowania multimediów pomogą w twórczym wyrażaniu pomysłów.

Jednak Office 2010 to nie tylko szkoła. To zbiór rozwiązań, które zapewnią Tobie i Twojemu dziecku kreatywną rozrywkę. Za ich pomocą stworzycie razem laurkę na Dzień Babci, kolorową prezentację z wakacyjnych zdjęć nad morzem, czy kalendarz rodzinnych świąt. Możecie też wspólnie zaprojektować zaproszenie na urodziny i rozesłać je wszystkim kolegom i koleżankom za pomocą Outlooka.

Jedna licencja Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów umożliwia instalację pakietu na trzech komputerach, co oznacza, że z programów będą mogli korzystać praktycznie wszyscy domownicy.

Do wygrania jest 25 nagród pieniężnych o wartości 1800 zł z możliwym przeznaczeniem na opłacenie semestru studiów na wybranej uczelni oraz 50 nagród w wysokości 500 zł, jako zwrot kosztów wyprawki szkolnej. Akcja potrwa do 15 października br. Aby wziąć w niej udział należy zakupić pakiet Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów w terminie 15 września – 15 października, zachować paragon lub fakturę, zarejestrować się na stronie internetowej: www.microsoft.com/poland/office/oferta i odpowiedzieć na pytanie: W jaki sposób pakiet Office 2010 pomoże Tobie lub Twojemu dziecku w nauce?