Jesteśmy firmą hostingową, która za cel stawia sobie wprowadzenie na rodzimy rynek usług informatycznych, jakich dotąd tu nie było. Nie abstrakcyjne parametry kont, nie przyjemne w brzmieniu slogany, ale rozwiązania które wychodzą naprzeciw realnym potrzebom biznesu.

Nasza strategia biznesowa bazuje na trzech filarach: niezawodności świadczenia usług, gwarantowanej odpowiednimi gwarancjami jakości (SLA), bezpieczeństwu danych naszych klientów, gwarantowanemu przez przejście audytu ISO/IEC 27001 i nowoczesności wykorzystywanej technologii, zapewnionej dzięki partnerskiej współpracy z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania na świecie.

Blog, który możecie tu czytać, powstał po to, aby pokazać Wam, ile zyskać może biznes dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi informatycznych. Chcemy byście mogli się z niego dowiedzieć, jak optymalizować procesy biznesowe w Waszych firmach, jak obniżać koszty utrzymania infrastruktury informatycznej, jak sprawić by komunikacja była efektywna, a praca grupowa jak najwydajniejsza.

Powodzenie Waszych przedsięwzięć biznesowych jest naszym celem; zdobycie Waszego zaufania jest naszą nadzieją. Wierzymy, że gdy raz skorzystacie z naszych usług, będziecie do nas stale wracać, uczestniczyć w społeczności naszych zadowolonych Klientów, dzielić się uwagami i pomysłami, które pozwolą nam nieustannie ulepszać naszą ofertę.

Zapraszamy do lektury!